Ułatwienia dostępu

Zespół Placówek Oświatowych
w Borkach
zpo.borki@gminaborki.pl
ul. Wojska Polskiego 25,
21-345 Borki
(81) 857 42 40
609 102 679

Harmonogram konsultacji nauczycieli

(dostępności dla uczniów i rodziców)

W tygodniu, w którym jest zebranie dla rodziców, godzina dostępności dla rodziców realizowana jest w czasie zebrania, nie odbywa się w wyznaczonym przez nauczyciela dniu.
Nauczyciel jest dostępny w czasie zebrania.

Terminy zebrań:

23.09.2022 r.

23.11.2022 r.

02.02.2023 r.

19.04.2023 r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina konsultacji

Sala

Uwagi

1.       

Adamowicz Marta

Piątek

10:40 – 11:40

229

 

2.       

Badziak Anna

Środa

13:40 – 14:40

234

 

3.       

Bielewska Agnieszka

Poniedziałek

13:00 – 14:00

sala na I piętrze przedszkola

 

4.       

Ciołek Agnieszka

Wtorek

13:40 – 14:40

234

 

5.       

Frączek Ewa

Czwartek

11:50 – 12:50

111

 

6.       

Gajda – Fijałek Ewelina

Poniedziałek

11:50 – 12:50

113

 

7.       

Górna Agnieszka

Środa

13:00 – 14:00

sala na I piętrze przedszkola

 

8.       

Górna Małgorzata

Piątek

12:45 – 13:45

229

 

9.       

Grochecki Grzegorz

Piątek

12:45 – 13:45

234

 

10.   

Grochowska Sandra

Wtorek

11:50 – 12:50

209

 

11.   

Gruchoła Edyta

Czwartek

13:00 – 14:00

sala na I piętrze przedszkola

 

12.   

Guz Jolanta

Piątek

12:45 – 13:45

209

 

13.   

Kochańska Agnieszka

Środa

13:00 – 14:00

234

 

14.   

Kotyła Andrzej

Czwartek

11:45 – 12:45

234

 

15.   

Kruszyńska – Bącik Justyna

Wtorek

12:45 – 13:45

110 Pokój wicedyrektora

 

16.   

Kwapiszewski Tomasz

Piątek

11:40 – 12:40

135 Pokój nauczycieli wych- fiz

 

17.   

Mitura Magdalena

Środa

12:40 – 13:40

229

co 2 tydzień

18.   

Niewęgłowska Anna

Wtorek

13:45 – 14:45

107 Gabinet pedagog

 

19.   

Nowak Katarzyna

Piątek

9:40 – 10:40

229

 

20.   

Oprawska Alina

Poniedziałek

13:40 – 14:40

113

co 2 tydzień

21.   

Oprawska – Abdułłajew Urszula

Poniedziałek

12:45 – 13:45

110 Pokój dyrektora

 

22.   

Oprawski Grzegorz

Piątek

10:40 – 11:40

135 Pokój nauczycieli wych- fiz

 

23.   

Pawelec Roman

czwartek

13:40 – 14:40

207

 

24.   

Rapacewicz Dorota

Środa

11:45 – 12:45

236

 

25.   

Rogulska Violetta

Wtorek

11:50 – 12:50

229

 

26.   

Sałata Karolina

Czwartek

11:45 – 12:45

229

 

27.   

Sałata Małgorzata

Piątek

11:50 – 12:50

130

 

28.   

Sieńska Małgorzata

Wtorek

13:00 – 14:00

sala na I piętrze przedszkola

 

29.   

Siestrzykowska Weronika

Czwartek

9:50 – 10:50

229

 

30.   

Sikora Marek

Wtorek

11:45 – 12:45

110 Pokój wicedyrektora

 

31.   

Skowron Jolanta

Środa

10:45 – 11:45

234

 

32.   

Sobczuk Aldona

Poniedziałek

13:35 – 14:35

234

 

33.   

Spocińska Hanna

Środa

14.00 – 15:00

232 Biblioteka

 

34.   

Stępniewski Robert

Czwartek

12:40 – 13:40

201

 

35.   

Wołek Dariusz

Czwartek

13:40 – 14:40

135 Pokój nauczycieli wych- fiz