Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

nasi najlepsiNasi najlepsi – podsumowanie I okresu roku szkolnego 2018/2019

Mimo  że do ferii zimowych, które w rytmie szkolnego życia zawsze kojarzyły się z końcem I okresu, mamy jeszcze tydzień, to ten pierwszy etap roku szkolnego 2018/19 można już uznać za zamknięty. Pora na podsumowanie wyników w nauce, zachowaniu i frekwencji. Przedstawiamy więc naszych najlepszych, czyli uczniów, którzy za swoją  pracę i postawę zasługują na słowa uznania.

Tomasz Cuch – 5,2 (zachowanie wzorowe) – klasa VIIIb

Roksana Orłowska – 5,18 (zachowanie bardzo dobre) – klasa VIb

Karol Niewęgłowski – 5,08 (zachowanie bardzo dobre) – klasa Va

Klasy I – III

Uczniowie z klas I – III szkoły podstawowej, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce i zachowaniu:

Klasa Ia: Górny Dominik, Kępa Małgorzata, Siudaj Filip, Sposób Jan, Szewczyk Aleksandra, Głuszek Piotr, Kalicka Małgorzata, Żurawska Martyna, Kożuch Lena, Śliwińska Wiktoria.

Klasa Ib: Bajdak Oliwia, Fijałek Jakub, Frączek Oliwia, Kalicki Gabriel, Karpińska Natalia, Skowron Julia, Skowron Wiktoria.

Klasa IIa: Bielewski Antoni, Cybul Nikola, Dobek Szymon, Kuźma Daria, Spocińska Julita.

Klasa IIb: Andżelika Jeleń, Marta Kucio, Bober Nadia.

Klasa III: Bandyk Mateusz, Jaskólski Michał, Kozieł Krzysztof, Stępniewska Izabela, Szajna Gabriela, Śliwińska Julia.

Klasy IV – VIII

Klasa IV: Czyżak Wiktoria – 5,0, Bartosz Kolęda – 5,0;

Klasa Va: Niewęgłowski Karol – 5,08;

Klasa Vb: Sokół Marta – 4,75;

Klasa VIb: Orłowska Roksana – 5,18, Skowron Katarzyna – 5,00, Szajna Aleksandra – 5,0;

Klasa VIIa: Jeleń Kacper – 4,85;

Klasa VIIb: Niewęgłowski Ziemowit – 5,07;

Klasa VIIIa: Kożuch Alicja – 5,07;

Klasa VIIIb: Cuch Tomasz – 5,2,  Korulczyk  Konstanty – 4,9.

Gimnazjum

Klasa IIIA: Żeleźnik Kamila – 5,0, Paszkowska Weronika - 4,87, Stępniewski Jakub – 4,80, Kojtych Martyna – 4,75;

Klasa IIIB: Emilia Bandyk – 4,87.

100% frekwencja

Na słowa uznania zasługują również uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki szkolnej i mogą się pochwalić 100% frekwencją.

Klasy I – III: Górny Dominik, Śliwińska Wiktoria, Morawik Sebastian, Fijałek Jakub,Gurtat Szymon, Drewienkowski Michał, Szabelski Marcel, Lena Kopryk, Andzelika Jeleń, Kojtych Hubert, Bober Nadia, Marta Kucio, Kania Łukasz, Szajna Gabriela, Śliwińska Julia.

Klasy IV – VIII: Kucio Agnieszka, Mitura Wiktoria, Wawruch Kamil, Cybul Samanta, Obroślak Małgorzata, Sokół Marta, Kinga Gurtat, Skowron Katarzyna, Gurtat Adrian, Górna Klaudia, Sałata Jakub, Skowron Natalia, Szajna Michał, Cuch Tomasz.

Gimnazjum: Sułek Bernard.

Naszym najlepszym życzymy co najmniej utrzymania wyników z I okresu, a pozostałym – by walczyli o jak najlepsze wyniki w nauce, bo naprawdę warto…

Małgorzata Górna

Copyright © 2009 - 2019 Marek Sikora Rights Reserved.