Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

IMG 20190308 100947„Baby, ach te baby…”

Klasyka polskiej muzyki rozrywkowej, czyli piosenka „Baby, ach te baby” we wspólnym wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego oraz „chórku samorządowego” (w składzie mieszanym…) dała hasło do rozpoczęcia świętowania Dnia Kobiet w naszej szkole. W programie artystycznym, opracowanym przez pana Dariusza Dudka, wystąpili chłopcy z klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum, których wokalnie wsparł Damian Parysek z klasy Vb oraz… oczywiście dziewczyny z samorządu szkolnego (święto świętem, ale bez płci pięknej ani rusz…). Chłopcy (Krystian, Dominik, Karol, Bartek) w satyryczny sposób przypomnieli wszystkim o roli, wpływie i znaczeniu kobiet w życiu codziennym, podkreślając przede wszystkim ten wpływ na ich „męski świat”… Duże brawa otrzymali Agata Kania z VIIIa oraz pan Dariusz Wołek za wspólny taniec do piosenki Ich Troje „Babski świat”. Całą uroczystość z wielką elegancją poprowadził Maciek Skowron z klasy IIIB. Oczywiście, nie zabrakło serdecznych życzeń dla wszystkich pań z naszej szkoły (i tych bardziej dorosłych, i tych mniej…) zarówno od artystów na scenie, jak i od pana dyrektora, Romana Pawelca.

Po części artystycznej był czas na słodkie „co nieco” dla pań, a przez cały szkolny dzień dziewczyny, kobiety, panie były obdarowywane upominkami od kolegów…od bukietów róż i tulipanów po słodkości. Panowie z naszej szkoły stanęli na wysokości zadania (zresztą jak zwykle) i postarali się o naprawdę miłą oprawę tego dnia. 

Podziękowania dla wszystkich artystów z samorządu szkolnego za przygotowanie i zaangażowany udział w tym wydarzeniu.    

Copyright © 2009 - 2019 Marek Sikora Rights Reserved.