Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

IMG 20190314 091213Nasi uczniowie  wśród najlepszych - Gminny Konkurs Matematyczny

14 marca jest uznawany za Dzień Liczby Pi, liczby niezwykle ważnej dla matematyków. Najlepsi z nich (spośród uczniów szkół podstawowych naszej gminy) spotkali się tego dnia w Szkole Podstawowej w Krasewie, gdzie  odbyła  się II edycja Gminnego Konkursu Matematycznego pt. "Ludolfina" pod patronatem Wójta Gminy Borki, pana Radosława Sałaty. Nasza szkołę reprezentowało 16 uczestników z klas I-VIII szkoły podstawowej. Uczniowie zmierzyli się z trudnymi zadaniami, które nie przeszkodziły dużej grupie reprezentantów naszej szkoły w osiągnięciu sukcesów – w każdej kategorii wiekowej znaleźli się wśród najlepszych. Wyniki przedstawiają się następująco:

w kategorii klas pierwszych:
I miejsce – Filip Siudaj klasa Ia
III miejsce – Julia Skowron klasa Ib

w kategorii klas drugich:
II miejsce – Andżelika Jeleń klasa IIb

w kategorii klas trzecich:
I miejsce – Julia Śliwińska klasa III

w kategorii klas piątych:
I miejsce – Karol Niewęgłowski klasa Va

w kategorii klas szóstych:
I miejsce – Jakub Jeleń klasa VIb

w kategorii klas siódmych:
I miejsce – Ziemowit Niewęgłowski klasa VIIb
III miejsce – Kacper Jeleń klasa VIIa

w kategorii klas ósmych:
I miejsce – Konstanty Korulczyk klasa VIIIb
II miejsce – Tomasz Cuch klasa VIIIb

Zdolności, ale też wytrwała i systematyczna praca zarówno uczniów jak i nauczycieli matematyki, przyniosła widoczne efekty.Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów.

Marek Sikora

Copyright © 2009 - 2019 Marek Sikora Rights Reserved.