Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

IMG 4828Nagrody i podziękowania

Dzień przed zakończeniem roku szkolnego, we wtorek 18 czerwca, odbyło się rozdanie nagród, wyróżnień i podziękowań uczniom, którzy brali udział w różnego rodzaju konkursach lub też wyróżnili się pracą na rzecz szkoły.

Pani Hanna Spocińska wręczyła dyplomy dwojgu uczniom, Julicie Spocińskiej z klasy IIa oraz Karolowi Niewęgłowskiemu z klasy Va za wyróżniające wyniki w konkursie Kangur Matematyczny. Pamiątkowe dyplomy otrzymali także gimnazjaliści, Gabrysia Szewczyk, Martyna Kojtych i Maciek Skowron za pracę w mijającym roku w sklepiku szkolnym.

Z kolei pani Jadwiga Suska nagrodziła dyplomami 11 osób z klas I – IV. Byli to uczniowie z największą liczbą przeczytanych książek. Także działający bardzo aktywnie członkowie szkolnego koła Caritas zostali wyróżnieni przez opiekuna Koła, panią Violettę Rogulską.

Pani Marzena Dudek od kilku lat opiekuje się oszczędzającymi w szkolnym SKO, a uczniowie, którzy zaoszczędzili najwięcej, otrzymali nagrody. Byli to: Wiktoria Kwiecińska, Martyna Brygoła – klasa IV, Tobiasz Milewski z klasy Vb oraz ich młodsi koledzy z klas „O” – Klaudia Rola i Jakub Gruba.

Liczna grupa uczniów klasy II, którzy brali udział w zajęciach koła muzycznego, otrzymała pamiątkowe dyplomy z rąk pani Weroniki Ziarek. Pani Weronika wręczyła również dyplomy klasom, które brały udział w zbiórce korków, tu I miejsce zajęła klasa IIb, za nią znalazła się „0”a , a na miejscu trzecim klasa Ia. Uczniowie tych klas zostali także nagrodzeni drobnymi upominkami.

W naszej szkole istnieje tradycja nagradzania podziękowaniami absolwentów ( do tego roku byli to gimnazjaliści), którzy aktywnie pracowali w szkolnym teatrzyku „Gram, bo mi kazali”. Jako że ten rok szkolny jest ostatnim w historii gimnazjów  pamiątkowe podziękowania trafiły do rąk (prawdopodobnie) ostatnich już artystów teatrzykowych: Martyny Kojtych, Gabrysi Szewczyk, Weroniki Paszkowskiej, Natalii Kozieł, Klaudii Kraski oraz Krystiana Szabrańskiego. Takowe podziękowania otrzymali też (po raz pierwszy…)  kolejni absolwenci, czyli uczniowie  klas VIII Alicja Kożuch, Natalia Obroślak i Kamil Mitura, którzy wyróżnili się działaniami (i osiągnięciami) artystycznymi w czasie swojego pobytu w naszej szkole.

Wszystkim  nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i dziękujemy za pracę!

Małgorzata Górna

Copyright © 2009 - 2019 Marek Sikora Rights Reserved.