Zespół Placówek Oświatowych w Borkach - Rok szkolny 2015/2016

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

sukcesy

Sukcesy uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Borkach
w roku szkolnym 2015/2016

L.p. Nazwa konkursu Liczba
uczestników
Wyniki Nauczyciel/
Nauczyciele
przygotowujący uczniów 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 1 XVII Międzywojewódzki
Konkurs Recytatorski
Poezji i Prozy Ludowej
im. W. Tuwalskiego
6 uczniów  Alicja Kożuch - II miejsce
w kategorii uczniów klas IV-VI
Agata Adameczek - I miejsce
w kategorii gimnazjum 
H. Kosińska
K. Sałata
2  Wojewódzki Konkurs Fizyczny „Czar Par” 3 uczniów  Łukasz Latoch i Sebastian Gruba
zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego 
K. Krasucka 
3 Wojewódzki Konkurs
„Chopin w słowach i obrazach”
4 uczniów Karolina Grzywacz - I miejsce,
Alicja Szabrańska - wyróżnienie
A. Kochańska
4  Wojewódzki Konkurs Wiedzy
o Wielkiej Brytanii
 15 uczniów Zespół w składzie:
Szymon Różycki, Wiktoria Matyka
i Karolina Grzywacz – IV miejsce 
M. Górna 
5  Konkurs ortograficzny
organizowany przez Lubelskiego
Kuratora Oświaty - etap wojewódzki
 1 uczennica  Emilia Bandyk  K. Sałata
6 Wojewódzki konkurs informatyczny
„Mistrz komputera” - etap wojewódzki
 2 uczniów Dawid Kułak,
Martyna Kojtych  
 M. Sikora
7 Powiatowy konkurs
,,Czy znasz nasze lasy” 
 5 uczniów II miejsce drużynowo
w kategorii junior,
w kat. indywidualnej
,,Sowy mądre głowy”
Daria Stanisławska - III miejsce,
Łukasz Latoch - V miejsce
B. Kusyk,
A. Miaskowska 
8  X Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego 4 uczniów gimnazjum  Przemysław Kułak - II miejsce  J. Kruszyńska - Bącik 
9  Konkurs wiedzy
pożarniczej - etap powiatowy
3 uczniów  Martyna Kojtych,
Weronika Paszkowska,
Szymon Gajda  
 M. Sikora,
M. Makosz
10 Gminny Konkurs Wiedzy Historycznej
Polska Pierwszych Piastów 
 7 uczniów Maciej Armaciński - I miejsce,
Łukasz Latoch - II miejsce,
Paweł Domański - V miejsce,
Przemysław Kułak - VIII miejsce,
Stanisławska Daria
i Mateusz Kwaśny – IX miejsce
w kategorii gimnazjum
Maciej Skowron - I miejsce,
Emilia Bandyk - II miejsce,
Natalia Obroślak - IV miejsce,
Jakub Różycki - VI miejsce,
Konstanty Korulczyk – VII miejsce
w kategorii SP 
 D. Witek
11  Gminny konkurs języka niemieckiego  6 uczniów Weronika Paszkowska - I miejsce,
Emilia Bandyk, Martyna Kojtych - II miejsce 
 J. Guz
12 Gminny Konkurs Ortograficzny  12 uczniów; Paula Dudkowska - II miejsce
w kat. klas II

Roksana Orłowska - I miejsce
w kat. klas III
Emilia Bandyk - I miejsce
Weronika Paszkowska - II miejsce
w kat. klas VI
Ziemowit Niewęgłowski - Tytuł Mistrza Ortografii
H. Kosińska
K. Sałata
M. Sałata
J. Skowron
A. Miaskowska 
13  Gminny konkurs wiedzy
o życiu Henryka Sienkiewicza
 3 uczniów Angelika Kępa - II miejsce,
Konstanty Korulczyk - IV miejsce,
Katarzyna Wiater - V miejsce 
 K. Sałata
14 Gminny Konkurs Literacki
z okazji 1050
Rocznicy Chrztu Polski 
 9 uczniów Konstanty Korulczyk - I miejsce
w kategorii wiersz
Marta Kolęda - I miejsce,
Aleksandra Przysiadka - II miejsce,
Emilia Bandyk - III miejsce,
Martyna Kojtych - wyróżnienie
w kategorii legenda 
H. Kosińska
K. Sałata 
15  Gminny Konkurs
Literacko - Ekologiczny
 1 uczeń Jacek Brygoła - III miejsce   H. Kosińska
16  Gminny Konkurs
Wiedzy Ekologicznej
11 uczniów  Jeleń Kacper - I miejsce
w kat. klas III-IV
Weronika Paszkowska - I miejsce
w kat. klas V-VI
Daria Stanisławska - III miejsce
w kat. gimnazjum 
B. Kusyk
A. Ochnio
K. Krasucka 
17  Gminny konkurs
„Chrzest Polski w komiksie”
 7 uczniów  Emilia Bandyk - II miejsce,
Eryk Skowron - III miejsce,
Alicja Kożuch,
Katarzyna Wiater - wyróżnienie
H. Kosińska
K. Sałata 
18 Gminny turniej wiedzy historycznej dla klas I-III   5 uczniów III miejsce drużyna:
Aleksandra Szajna, Jakub Jeleń, Marta Sokół, Paweł Dziduch, Bartosz Kolęda  
 A.Miaskowska
J. Skowron
B. Sałata
M. Mocarz
M. Dudek
19  Gminny konkurs - 1050
Rocznica Chrztu Polski.
Prezentacja multimedialna
2 uczniów  Jacek Brygoła - I miejsce,
Martyna Kojtych - II miejsce 
 M. Sikora
KONKURSY ARTYSTYCZNE
20  VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Bezpieczni na wsi -…”
3 uczniów  Kamila Żeleźnik - II miejsce,
Natalia Skowron - III miejsce,
Weronika Paszkowska -wyróżnienie 
 K. Sałata
21 Powiatowy Konkurs Piosenki
im. A. Osieckiej
2 uczniów Natalia Bernacka -wyróżnienie A.Kochańska
22  „Portret płk. Krasnodębskiego”
(konkurs gminny)
 10 uczniów gimnazjum
4 uczniów szkoły podstawowej
Łukasz Latoch - II miejsce,
Patrycja Bieniek - III miejsce,
Michalina Kulik - wyróżnienie
w kat. klas I-III Gm,
Weronika Paszkowska - I miejsce,
Sebastian Grzywacz, Natalia Obroślak,
Martyna Kojtych - wyróżnienia
w kat. klas IV – VI SP 
 D. Witek
K. Sałata
23  Gminny Konkurs Plastyczny
„Chrzest Polski moimi oczami”
8 uczniów klas I-III  Natalia Kojtych - II miejsce  M. Dudek
M. Mocarz
B. Sałata
J. Skowron
A. Miaskowska 
24 Gminny konkurs na tradycyjną pisankę wielkanocną   14 uczniów Maciej Skowron - I miejsce,
Natalia Skowron, Ewelina Sałata,
Magdalena Skowron - II miejsca 
 K. Sałata
25  Gminny konkurs na kartę wielkanocną  11 uczniów Tomasz Cuch – I miejsce,
Kamila Żeleźnik – II miejsce,
Ewelina Sałata - III miejsce 
 K. Sałata
26  Moja gmina zaśmiecona, moja gmina ukwiecona
(konkurs gminny)
 3 uczniów Emilia Bandyk - I miejsce
w kat. klas IV-VI,
Sikora Karolina, Górna Kornelia,
Kulik Michalina - wyróżnienia 
 K. Sałata
ZAWODY SPORTOWE
27  Coca cola cup etap wojewódzki gimnazjum  9 uczniów  II miejsce drużynowo w składzie:
Mateusz Kwaśny, Damian Pietrzela, Piotr Włoszek, Tomasz Kaczka, Sebastian Ryndak, Jakub Kocyła, Sebastian Gruba, Kacper Kania, Michał Kalicki
D. Wołek
28  Mistrzostwa rejonu w piłkę nożną chłopców szkoła podstawowa 10 uczniów IV miejsce drużynowow składzie:
Marcel Obroślak, Kacper Sałata, Dawid Całka, Paweł Filipek, Piotr Pająk, Michał Mateusiak, Dominik Żebrowski, Ziemowit Niewęgłowski, Benedykt Sułek  
 D. Wołek
29 Mistrzostwa powiatu w mini piłkę nożną chłopców szkoły podstawowej  10 uczniów I miejsce drużynowow składzie:
Marcel Obroślak, Kacper Sałata, Dawid Całka, Paweł Filipek, Piotr Pająk, Michał Mateusiak, Dominik Żebrowski, Ziemowit Niewęgłowski, Benedykt Sułek  
 D. Wołek
30 Mistrzostwa powiatu
w lekkoatletyce gimnazjum 
 15 uczniów  I miejsce
Kwaśny Mateusz - skok wzwyż,
Zabielski Marek - rzut
Czarnota Joanna - rzut oszczepem
II miejsce
Sekut Angelika - rzut oszczepem
Karwowski Cezary - skok w dal
Kaczka Tomasz - skok wzwyż
III miejsce
Górna Natalia - skok wzwyż
Bernacka Natalia - skok wzwyż
Kocyła Jakub - pchnięcie kulą
Trojak Kamil - rzut oszczepem
M. Makosz
31  Mistrzostwa powiatu w piłkę nożną dziewcząt gimnazjum  8 uczennic II miejsce drużynowo w składzie:
Angelika Sekut, Julia Tomczak, Natalia Wawruch, Kinga Świder, Natalia Górna, Eryka Lis, Aleksandra Fijałek, Aleksandra Kułak 
M. Makosz 
32  Mistrzostwa powiatu
w siatkówkę chłopców gimnazjum
 8 uczniów I miejsce drużynowo w składzie:
Mateusz Pawelec, Mateusz Kwaśny, Damian Pietrzela, Piotr Wojtaś, Piotr Włoszek, Damian Fijałek, Kamil Trojak, Tomasz Kaczka 
M. Makosz
33

Mistrzostwa powiatu
w siatkówkę dziewcząt gimnazjum

8 uczennic  III miejsce drużynowow składzie:
Angelika Sekut, Julia Tomczak, Marta Obroślak, Joanna Czarnota, Julia Dziduch, Karolina Rola, Aleksandra Fijałek 
M. Makosz
34 Mistrzostwa powiatu w halową piłkę nożną chłopców gimnazjum   9 uczniów II miejsce drużynowo w składzie:
Piotr Włoszek, Mateusz Kwaśny, Sebastian Ryndak, Tomasz Kaczka, Kacper Kania, Damian Pietrzela, Mateusz Pawelec, Jakub Kocyła, Cezary Karwowski  
D. Wołek
35 Mistrzostwa powiatu w halową piłkę nożną dziewcząt gimnazjum  7 uczennic  I miejsce drużynowo w składzie:
Joanna Czarnota, Natalia Górna, Eryka Lis, Julia Tomczak, Angelika Sekut, Aleksandra Kułak, Natalia Wawruch 
 M. Makosz
36 Mistrzostwa powiatu
w pływaniu indywidualnym 
 3 uczniów Różycki Jakub - III miejsce na 50 m stylem grzbietowym szkoła podstawowa,
Świć Karol - IV miejsce w stylu dowolnym szkoła podstawowa
Latoch Łukasz - III miejsce w stylu klasycznym gimnazjum 
M. Makosz 
37  Mistrzostwa powiatu
w drużynowym tenisie stołowym
 4 uczniów  IV miejsce drużyny chłopców w składzie:
Damian Pietrzela, Łukasz Latoch
M. Makosz
38 Mistrzostwa powiatu
w piłkę ręczną chłopców 
9 uczniów  III miejsce drużynowo
w składzie:
Piotr Włoszek, Mateusz Kwaśny, Damian Pietrzela, Tomasz Kaczka, Sebastian Ryndak, Kacper Kania, Michał Kalicki, Patryk Paszkowski, Jakub Kocyła 
D. Wołek
39  Mikołajkowy turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Borki  18 uczniów Natalia Wawruch - II miejsce, Pietrzela Karolina - III miejsce,
Karolina Rola - IV miejsce
w kategorii dziewcząt gimnazjum
Damian Pietrzela - IV miejsce
w kategorii chłopców gimnazjum 
M. Makosz
Uczniowie gimnazjum zajęli I miejsce w powiecie w klasyfikacji sportowej
w roku szkolnym 2015/2016  
   

 

Copyright © 2009 - 2018 Marek Sikora Rights Reserved.