Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

sukcesy

Sukcesy uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Borkach
w roku szkolnym 2018/2019

L.p. Nazwa konkursu Liczba
uczestników
Wyniki Nauczyciel/
Nauczyciele
przygotowujący uczniów 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 1 Konkurs  przedmiotowy organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty - język niemiecki – gimnazjum 6

Jakub Stępniewski
laureat konkursu

Justyna Kruszyńska - Bącik
2 Konkurs  przedmiotowy organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty - język niemiecki – szkoła podstawowa

Alicja Kożuch
laureatka konkursu

Jolanta Guz
3 Konkurs wojewódzki organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty - „ Świadkowie 4 czerwca 1989” 1

Alicja Kożuch
III miejsce

K. Krasucka
4 Konkurs  przedmiotowy organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – matematyka  szkoła podstawowa  6

 Tomasz Cuch
finalista konkursu

Marek Sikora
5 XIII Powiatowy Konkurs z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum  7

 Emilia Bandyk
I miejsce

Weronika Paszkowska
II miejsce

Jakub Stępniewski
II miejsce

Martyna Kojtych
IV miejsce

Justyna Kruszyńska - Bącik
6 XIII Powiatowy Konkurs z Języka Niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej  6

Alicja Kożuch
I miejsce

 Marta Kolęda
|III miejsce

Tomasz Cuch
IV miejsce

Aleksandra Przysiadka
V miejsce

Jolanta Guz
7 Wojewódzki konkurs wiedzy  „Warto być Polakiem”  9

Etap wojewódzki: Alicja Kożuch, Konstanty Korulczyk, Kacper Jeleń,Karol Niewęgłowski, Jakub Stępniewski, Maciej Skowron

Danuta Witek
8 Konkurs „Kangur Matematyczny 21

Julita Spocińska
wyróżnienie

 Karol Niewęgłowski
wyróżnienie

Ewa Frączek

Hanna Spocińska
9 Gminny Konkurs Wiedzy Języka Niemieckiego „Deutsch ist mein Freund” 9

   Kategoria klasy VIII

Alicja Kożuch
I miejsce

Tomasz Cuch
II miejsce

Sebastian Grzywacz
IV miejsce

Kategoria klasy VII

Kacper Jeleńz
I miejsce

Natalia Udrycka
IV miejsce

Jolanta Guz
10 III Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English Master” 8

kategoria klasy II - III

Mateusz Bandyk
II miejsce

Julia Śliwińska
III miejsce

kategoria klasy IV-V

Karol Niewegłowski
II miejsce

kategoria klasy VI-VII

Natalia Udrycka
I miejsce

Krystian Karczmarz
III miejsce

kategoria klasy VIII

Marta Kolęda
II miejsce

 Tomasz Cuch
III miejsce

Agnieszka Kochańska

Roman Makuch

Małgorzata Górna
11 III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej „English Songs"  8

kategoria klasy IV-VII

Damian Parysek
I miejsce

 Wiktoria Czyżak
III miejsce

kategoria klasy VIII

 Kamil Mitura
III miejsce

kategoria zespół

 Wiktoria Górna i Oliwia Badurowicz III miejsce

Agnieszka Kochańska

Roman Makuch

Małgorzata Górna
12 XX Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ludowej im. W. Tuwalskiego  6

kategoria klasy IV-V

Wiktoria Czyżak
wyróżnienie

kategoria klasy VIII i gimnazjum

Alicja Kożuch

wyróżnienie


Sylwia Wędroch

Hanna Kosińska
13 Jesienny Konkurs Recytatorski  2

etap wojewódzki

Wiktoria Czyżak
III miejsce

Sylwia Wędroch

14

II Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja i Proza Jana Pawła II”

 
6

kategoria klasy I-III

Oliwia Bajdak
I miejsce

Gabriela Szajna
II miejsce

kategoria klasy IV-VI

Martyna Brygoła
III miejsce

Wiktoria Czyżak
wyróżnienie

kategoria klasy VII - VIII i gimnazjum

Natalia Obroślak
I miejsce

Alicja Kożuch
II miejsce

Justyna Kruszyńska – Bącik

Ewelina Gajda – Fijałek

Sylwia Wędroch

Hanna Kosińska
15 XVIII Przegląd Teatrzyków Dziecięcych 34

Dzieci z oddziału 0b
Uczniowie klasy III
II miejsce

Dorota Bajdak

Ewelina Gajda – Fijałek

16 Gminny konkurs matematyczny „Ludolfina” 10

kategoria klasy I

Paweł Siudaj
I miejsce

Julia Skowron
III miejsce

kategoria klasy II

Andżelika Jeleń
II miejsce

kategoria klasy III

Julia Śliwińska
I miejsce

kategoria klasy V

Karol Niewęgłowski
I miejsce

kategoria klasy VI

Jakub Jeleń
I miejsce

kategoria klasy VII

Ziemowit Niewęgłowski
I miejsce

Kacper Jeleń
III miejsce

kategoria klasy VIII

 Konstanty Korulczyk
I miejsce

Tomasz Cuch
II miejsce

Małgorzata Sałata

Justyna Kruszyńska – Bącik

Jolanta Skowron

Ewelina Gajda – Fijałek

Elżbieta Dziadosz

Hanna Spocińska

Marek Sikora

17 Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym  5

Uczniowie klas I- III
III miejsce

Ewa Frączek

Małgorzata Sałata

Jolanta Skowron

Ewelina Gajda – Fijałek

Justyna Kruszyńska – Bącik
18 Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II 5 Uczniowie klas I- III
II miejsce

Anna Badziak

Violetta Rogulska

Weronika Ziarek
19  Gminny konkurs wiedzy „Niepodległa” 9

kategoria klasy IV

Bartłomiej Kolęda
I miejsce

kategoria klasy V

Karol Niewęgłowski
I miejsce

kategoria klasy VI

Aleksandra Szajna
II miejsce

Roksana Orłowska
III miejsce

kategoria klasy VIII

Kacper Jeleń
I miejsce

Danuta Witek
20  III Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych 4

kategoria gimnazjum

Emilia Bandyk
Katarzyna Wiater
II miejsce

kategoria szkoła podst.

Natalia Obroślak
Marta Kolęda
II miejsce

 

Justyna Kruszyńska – Bącik

Jolanta Guz
21 Gminny Konkurs Recytatorski „Mój przyjaciel Miś” 3

Klaudia Rola
I miejsce

Nadia Bober
wyróżnienie

Marzena Dudek

Jolanta Skowron 
22 Gminny Konkurs Ortograficzny 5

kategoria klasy VIII i gimnazjum

Marta Kolęda
II miejsce

kategoria klasy VI - VII

Roksana Orłowska
I miejsce

Ziemowit Niewęgłowski
II miejsce

Hanna Kosińska

Karolina Sałata
23  Gminny turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 5

kategoria szkoła podst.

Patrycja Sałata
I miejsce

Maja Kuźma
II miejsce

kategoria gimnazjum

Martyna Kojtych
II miejsce

Maciej Skowron
III miejsce

Jakub Stępniewski
IV miejsce

Marek Sikora

Marek Makosz

24  Recytatorski konkurs wierszy i prozy bożonarodzeniowej 5

Jowita Filip
wyróżnienie

Wiktoria Czyżak
III miejsce

Martyna Brygoła
wyróżnienie

 

Marzena Dudek

Sylwia Wędroch
25  Wiersz o Gminie Borki  6

Kacper Jeleń
I miejsce

Karolina Sałata
KONKURSY ARTYSTYCZNE
26  Gminny konkurs na kartkę świąteczną 19

kategoria klasy 0 – III

Lena Stępniak
I miejsce

kategoria klasy IV – VIII i gimnazjum

Weronika Paszkowska
II miejsce

Katarzyna Skowron
wyróżnienie

Dorota Bajdak

Jadwiga Suska

27 Gminny konkurs  „Portret Józefa Piłsudskiego” 9

kategoria szkoła podstawowa

Tomasz Cuch
I miejsce

Sebastian Grzywacz
wyróżnienie

kategoria gimnazjum

Weronika Paszkowska
I miejsce

Martyna Kojtych
II miejsce

Jadwiga Suska

28 XII Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki  Biało – Czerwonej ,,Uśmiech Orła"  21

kategoria klasy 0 – IV

oddział 0 b
I miejsce

kategoria klasy V – VII

Damian Parysek
I miejsce

kategoria klasy VIII i gimnazjum

Marta Kolęda, Natalia Obroślak, Kamil Mitura
II miejsce

Alicja Kożuch
wyróżnienie


Dorota Bajdak

Agnieszka Kochańska

ZAWODY SPORTOWE
29

Biegi z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Tchórzew

 20

Karolina Sikora
II miejsce

Karol Niewęgłowski
III miejsce

Krzysztof Kozieł
III miejsce

Roksana Orłowska
IV miejsce

Marek Makosz
30

Biegi z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Borki

60

Karolina Sikora
I miejsce

Krzysztof Kozieł
III miejsce

 Marek Makosz
31

Mistrzostwa powiatu w pływaniu

 4

styl klasyczny

Jakub Różycki
I miejsce

styl grzbietowy

Karol Świć
II miejsce

Dariusz Dudek
32

Mistrzostwa rejonu w pływaniu

 2

styl klasyczny

Jakub Różycki
V miejsce

styl grzbietowy

Karol Świć
VI miejsce

Dariusz Dudek
33

Puchar Tymbark

 22

Drużyna U10
III miejsce

Drużyna U12
 VII miejsce

Marek Makosz 
34  Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego  8

Magdalena Klaudia Kozieł
II miejsce

Emilia Bandyk
V miejsce

Krystian Całka
V miejsce

Marek Makosz
II miejsce

 Marek Makosz
35  Mistrzostwa powiatu w drużynowym tenisie stołowym  3  Drużyna w składzie:
Magda Kozieł, Martyna Kojtych, Emilia Bandyk
V miejsce
 Marek Makosz
36  Mistrzostwa powiatu w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców  10

Chłopcy w składzie:
Witold Niewęgłowski, Adrian Sikora, Damian Brodecki, Krzysztof Kozieł, Marcin Wiater
II miejsce

Dziewczęta w składzie: Wiktoria Frączek, Julia Śliwińska, Jadwiga Czyżak, Nikola Sidor, Wiktoria Kwiecińska – Kosiorek
III miejsce 

 Marek Makosz
37  Mistrzostwa powiatu w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców  12

Kacper Kulik
rzut oszczepem
I miejsce

Łukasz Rola
rzut oszczepem
II miejsce

Julia Żeleźnik
rzut oszczepem
I miejsce
skok wzwyż
II miejsce

Klaudia Kraska 
rzut oszczepem
II miejsce
skok wzwyż
III miejsce

Ewelina Sałata 
skok wzwyż
I miejsce
rzut oszczepem
III miejsce

Michał Szajna
skok wzwyż
I miejsce

Piotr Pająk 
skok wzwyż
II miejsce

Sebastian Grzywacz 
skok wzwyż
III miejsce

Michał Wiater 
skok w dal
IV miejsce

Julia Boschke 
skok wzwyż
IV miejsce

 Marek Makosz
38  Liga lekkoatletyczna – mistrzostwa powiatu  12

Drużyna chłopców
III miejsce

Drużyna dziewcząt 
IV miejsce

 Marek Makosz
39  Gminne zawody lekkoatletyczne  40

Drużynowo
II miejsce

 Dariusz Dudek

Copyright © 2009 - 2019 Marek Sikora Rights Reserved.