Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

sukcesy

Sukcesy uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Borkach
w roku szkolnym 2016/2017

L.p. Nazwa konkursu Liczba
uczestników
Wyniki Nauczyciel/
Nauczyciele
przygotowujący uczniów 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 1 XVII Międzywojewódzki
Konkurs Recytatorski
Poezji i Prozy Ludowej
im. W. Tuwalskiego
3 uczennice

Natalia Obroślak – wyróżnienie w kategorii uczniów klas IV – VI

Agata Adameczek - wyróżnienie w kategorii gimnazjum
H. Kosińska
M. Skrzyszewska
2 XI Ogólnopolska Olimpiadza Franciszkańska - Początki – Rycerza Niepokalanej” 5 uczniów  Oliwia Rolak - wyróżnienie  V. Rogulska
3 Konkurs fizyczny organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty 1 uczeń Łukasz Latoch - lauret konkursu K. Krasucka
4  Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „English Songs”  14 uczniów

W kategorii solistów SP
Ala Kożuch - II miejsce 
Michał Szajna - III miejsce 

W kategorii zespołów SP
Marta Kolęda i Natalia Obroślak - II miejsce
Marta Kuśmierowska i Ola Szajna - III miejsce

W kategorii zespołów Gim

Agata Adameczek, Ola Blicharz, Monika Trojak – I miejsce
M. Górna
A. Kochańska
5 Marsze na orientację „WIosnO 2017”  4 uczennice

Aleksandra Blicharz I miejsce w konk. „A to ciekawe, bo bialskie”,

 Monika Trojak -  III miejsce

 Agata Adameczek i Aleksandra Blicharz - IV miejsce w konkursie o życiu i twórczości J. I. Kraszewskiego

 K. Krasucka
6 Wojewódzki konkurs informatyczny
„Mistrz komputera” - etap wojewódzki
 2 uczniów Dawid Kułak,
Konstanty Korulczyk
 M. Sikora
7 Konkursu „Logika Młodego Matematyka”  2 uczniów

Łukasz Latoch – I miejsce

H. Spocińska
8  XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego 4 uczniów

Aleksandra Blicharz - II miejsce

Łukasz latoch - II miejsce

J. Kruszyńska - Bącik 
9  II Gminny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas IV szkół podstawowych 4 uczniów  Marta Kuśmierowska – I miejsce  K. Sałata
10 I Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych   17 uczniów Emilia Bandyk – I miejsce
Weronika Paszkowska, Katarzyna Wiater  - III miejsce ex aequo
J. Guz
11  I Gminny Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH MASTER  6 uczniów

Natalia Udrycka - I miejsce  w kategorii klas V

 Tomasz Cuch - I miejsce  w kategorii klas VI.

Konstanty Korulczyk - II miejsce w kategorii klas VI 
 M. Górna
12 Gminny Konkurs Ortograficzny  10 uczniów;

Paweł Dziduch - III miejsce
w kat. klasy III

Tomek Cuch – II miejsce
w kat. klasy VI


K. Sałata
M. Sałata
J. Skowron
A
13  I Gminny Konkurs Wiedzy o Języku Polskim  21 uczniów

W kategorii klas IV
Marta Kuśmierowska - II miejsce

W kategorii klas V
Natalia Udrycka - II miejsce
Julia Żeleźnik - III miejsce

W kategorii klas VI
Marta Kolęda - III miejsce
Konstanty Korulczyk - III miejsce

 K. Sałata
H. Kosińska

14 I Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”
 
 37 uczniów

W kategorii klas III SP
Paweł Dziduch - I miejsce
Karol Skowron - II miejsce
Karol Niewęgłowski - III miejsce

W kategorii klas V-VI
Konstanty Korulczyk - I miejsce
Tomasz Cuch - II miejsce

W kategorii klas II-III gimnazjum
Łukasz Latoch - I miejsce
Maciej Król i Sebastian Gruba - II miejsce

H. Spocińska
E. Dziadosz
15  Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO.  1 uczeń Łukasz Latoch - uzyskał honorowy tytuł KAON-a  K. Krasucka
16 I Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych 14 uczniów 

I miejsce zajął zespół uczennic z klasy II A ZPO w Borkach w składzie: Agata Adameczek, Aleksandra Blicharz oraz Monika Trojak. Dziewczęta wykonały kolędę „Kling Glöckchen”.

II miejsce przypadło równocześnie uczennicom klasy I A z ZPO w Borkach- Natalii Kozieł oraz Gabrieli Szewczyk za kolędę „Kling Glöckchen” oraz uczennicy z ZPO w Woli Osowińskiej- Izabeli Skowron wykonującej „Stille Nacht”.

III miejsce zajęła uczennica klasy III B z ZPO w Borkach Natalia Bernacka z kolędą „Leiserieselt der Schnee”.
J. Kruszyńska - Bącik 
17 Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II  26 uczniów

Kategoria klas IV-VI
Kacper Jeleń – III miejsce

Kategoria klas I-III gimnazjum
Emilia Bandyk - I miejsce
Magdalena Rużyk - II miejsce
V. Rogulska
18 Program „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017”   1 uczeń Łukasz Latoch – stypendysta Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego dla najzdolniejszych uczniów K. Krasucka
H. Spocińska
KONKURSY ARTYSTYCZNE
19  VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Bezpieczni na wsi -…”
3 uczniów  Kamila Żeleźnik - II miejsce,
Natalia Skowron - III miejsce,
Weronika Paszkowska - wyróżnienie 
 K. Sałata
20 XI Powiatowy Konkurs Piosenki
im. A. Osieckiej
2 uczniów Natalia Bernacka - II miejsce A.Kochańska
21 XVI Otwarte Spotkania z Piosenką Szkolną w Wohyniu  2 uczniów Alicja Kożuch - II miejsce (soliści),
Alicja Kożuch, Kamil Mitura - III miejsce (zespół)
A. Kochańska
22 „Jesteśmy tacy sami, chociaż różnimy się" – to tytuł konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach Dni z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami 10 uczniów Magdalena Skowron - II miejsce  K. Sałata
23 Konkurs fotograficzny pt. „Najbliższe sercu… ludzie, zabytki i zakątki gminy Borki”   9 uczniów

Natalia Górna - I miejsce,
Patryk Kalicki i Szymon Gajda - II miejsce ex aequo,
Agnieszka Mazur i Łukasz Latoch - III miejsce ex aequo

 
 M. Sikora
24  Gminny konkurs na kartę bożonarodzeniową  16 uczniów

Mateusz Karpiński - I miejsce,
Klaudia Górna - II miejsce,
Magdalena Skowron - II miejsce,
Julia Żeleźnik - III miejsce,
Paweł Wiater, Kacper Fijałek, Marcelina Filip oraz Martyna Kojtych - wyróżnie

 K. Sałata
J. Suska

25

Konkurs fotograficzny
„Człowiek na wsi”

 3 uczniów Natalia Górna - I miejsce  M. Sikora
ZAWODY SPORTOWE
26  Turniej półfinałów województwa lubelskiego w piłkę nożną  10 uczniów

III miejsce drużynowo w składzie: Michał Kalicki, Kacper Kania, Jakub Gruba, Sebastian Gruba, Jakub Marchwiak, Łukasz Latoch, Jakub Powałka, Kamil Kułak, Paweł Fijałek, Rafał Stefaniak

M. Makosz
27  Mistrzostwa powiatu w piłkę nożną chłopców „Gimnazjada 2016/17 9 uczniów

I miejsce drużynowo w składzie: Michał Kalicki, Kacper Kania, Jakub Gruba, Sebastian Gruba, Jakub Marchwiak, Łukasz Latoch, Jakub Powałka, Kamil Kułak, Rafał Stefaniak 

 M. Makosz
28

Mistrzostwa powiatu w halową piłkę nożną chłopców gimnazjum

 9 uczniów

II miejsce drużynowo w składzie: Gruba Sebastian, Gruba Jakub, Powałka Jakub, Rynn Sebastian, Marchwiak Jakub, Latoch Łukasz, Kania Kacper, Kalicki Michał, Kułak Kamil

 D. Wołek
29

Mistrzostwa województwa w pływaniu indywidualnym

 1 uczeń Karol Świć - I miejsce w stylu dowolnym M. Makosz
30

Mistrzostwa powiatu w pływaniu indywidualnym

 3 uczniów

Karol Świć - I miejsce
Łukasz Latoch – III miejsce
Jakub Różycki - VII miejsce

M. Makosz 
31 Mikołajkowy turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Borki  8 uczniów

Darek Boschke -I miejsce

M. Makosz
32 Zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych o puchar Wójta Gminy Borki Radosława Sałaty 20 uczniów

Bieg na 60 metrów - dziewczęta
Kinga Choroś - I miejsce
Magdalena Kozieł - II miejsce
Julka Żeleźnik - III miejsce

Bieg na 400 metrów - dziewczęta
Ola Przysiadka - I miejsce
Julka Żeleźnik - II miejsce

Skok w dal - dziewczęta
Kinga Choroś -  II miejsce
Natalia Obroślak - III miejsce

Rzut piłką lekarską - dziewczęta
Julka Sałata - III miejsce

Bieg na 60 metrów - chłopcy
Paweł Wiater - II miejsce
Kuba Syrzycki - III miejsce

Rzut piłką lekarską - chłopcy
Karol Świć - III miejsce

M. Makosz

Copyright © 2009 - 2018 Marek Sikora Rights Reserved.