Zespół Placówek Oświatowych w Borkach - Zajęcia dodatkowe

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ZAJĘCIA DODATKOWE REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

L.p. Prowadzący Proponowane zajęcia Klasy Dzień tygodnia i godzina zajęć
 1   Anna Miaskowska zajęcia wyrównywania wiedzy   I   Poniedziałek 1145-1230
zajęcia sportowe Środa 1145 -1230 
 2 Małgorzata Sałata   Zajęcia wyrównawcze    IIIa Środa 1145 -1230 
 Zajęcia indywidualne wyrównywania wiedzy Środa 1240 -1325
 3  Marzena Dudek    Zajęcia wyrównawcze II Poniedziałek 1240 -1325 
 Zajęcia rozwijające  Środa 1240 -1325
 4  Karolina Sałata    Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego
 IV - VI  Czwartek 1240- 1325
zajęcia rozwijające
z j. polskiego 
  Środa 1330 -1415
 5   Hanna Kosińska   Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego  
  V - VI   Czwartek 1245- 1505  
co dwa tygodnie
 IA, IIIB    Piątek 1330 - 1415
zajęcia rozwijające
z j. polskiego
VI Czwartek 1245- 1330 
 6   Katarzyna Krasucka 
  
SKKT  IIIA, IIB
IIIB, IIA
 
  
Zgodnie z kalendarzem imprez PTTK 
zajęcia przygotowujące do egzaminu    Poniedziałek 1330 -1415
  zajęcia rozwijające
z chemii i fizyki
Czwartek 1330- 1415 
7   Agnieszka Kochańska Małgorzata Górna   Teatrzyk gimnazjalny I-III gim.
i VI SP 
  Wtorek  1420 - 1505
8   Skrzyszewska Monika     Konsultacje z języka polskiego   IB, IIA,
IB, IIIA
  Poniedziałek/czwartek
1330 - 1415
  Zajęcia przygotowujące do egzaminu IIIA   Piątek 1330 - 1415
   9 Hanna Spocińska 
  
  Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki   IIIB, VB,
 I-III gim.   
Środa 1330 -1415 
  zajęcia dodatkowe
rozwijające i wyrównawcze
  Wtorek  1330 – 1415
konsultacje z matematyki  Środa 1420 -1505 
10 Joanna Konieczna Zajęcia indywidualne z uczniami Według potrzeb Poniedziałek
1240 -1325
11 Justyna Kruszyńska-Bącik Zajęcia przygotowujące do egzaminu IIIA,B,
IIA,B
Piątek 1415 – 1505
zajęcia wyrównawcze Poniedziałek
1240 -1325
12 Małgorzata Górna Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego
IV-VI Poniedziałek 1330 -1415
Czwartek 1330- 1415
zajęcia przygotowujące do egzaminu III gim. Czwartek 1420- 1505
 13  Agnieszka Ciołek 
 
Zajęcia wyrównawcze
i rozwijające z przyrody 
IV-VI    Poniedziałek 1330 -1415
  Zajęcia świetlicowe 0 - III    Poniedziałek 1145 -1230
14  Jadwiga Suska 
 
Koło biblioteczne  dla wszystkich chętnych Według indywidualnego harmonogramu 
Koło plastyczne    IV - VI Poniedziałek 1330- 1415 
15   Agnieszka Kochańska   Zajęcia rozwijające
zainteresowania muzyczne
Według potrzeb    Według potrzeb
 16   Dariusz Wołek   Zajęcia sportowo-rekreacyjne   IV-VI chłopcy
SP i Gimn.
  Środa 1330 -1415
Poniedziałek 1330 -1415
17 Elżbieta Śpiewak  Zajęcia wyrównywania wiedzy    IIIb   Czwartek 1245- 1330
18
 
  Violetta Rogulska    Koło misyjne  dla wszystkich chętnych  
  Religia   PP 5 latki   Wtorek 900 -1000
  WDŻ   VB   Piątek 1330 - 1415
19    Aldona Sobczuk  

  Zajęcia dodatkowe-
konsultacje z geografii

  I-III gim.   Środa 1330 -1415
  Zajęcia świetlicowe   0 - III Wtorek 1330 -1415 
20    Elżbieta Dziadosz   Zajęcia z uczniem zdolnym  VIb, IV-VI    Poniedziałek 1420 - 1505
  Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
  Poniedziałek 1330 -1415
 21  Marek Makosz   Zajęcia sportowo-rekreacyjne  IV – VI SP, I – III gim.
 
  Poniedziałek 1330 -1415
treningi siatkówka
przygotowania do zawodów sportowych 
Wtorek 1830 - 2000
Piątek 1700 - 1830
 22    Marek Sikora     Koło informatyczne   IV-VI Czwartek 1330- 1415 
  Konsultacje z matematyki   IIIA   Wtorek  1420 - 1505
23 Dariusz Dudek Zajęcia sportowe IV – VI,
I – III G uczniowie oczekujący na autobus
Poniedziałek, środa, czwartek
1430 - 1530
24 Jolanta Guz Zajęcia wyrównawcze
z j. niemieckiego
IB Środa 1240- 1325
IA Środa 1330- 1415
Zajęcia szachowe IIIb Piątek 1145 - 1230
25 Danuta Witek Konsultacje dla uczniów szkoły podstawowej IV - VI Wtorek 1330 -1415
Konsultacje dla uczniów gimnazjum I - III Wtorek 1420 - 1505
26 Bożena Kusyk Konsultacje dla uczniów szkoły podstawowej IV - VI Piątek 1240 – 1325
Konsultacje dla uczniów gimnazjum I - III gim. Piątek 1330 - 1415
27 Jolanta Skowron Zajęcia muzyczno - ruchowe 0 środa 13- 14

Copyright © 2009 - 2018 Marek Sikora Rights Reserved.