Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DSC 0002GALA STYPENDIALNA WÓJTA GMINY BORKI

Już po raz drugi szkoła w Borkach gościła najlepszych uczniów oraz sportowców ze szkół naszej gminy. We wtorkowe popołudnie, 18 czerwca,  wójt Gminy Borki, pan Radosław Sałata, wręczał uczniom klas IV - VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjum ufundowane przez siebie stypendia za wysokie wyniki w nauce (szkoła podstawowa  - średnia 5,0 i wyżej; gimnazjum - średnia 4,75 i wyżej) oraz wybitne osiągnięcia sportowe (mistrzostwo powiatu, sukcesy na poziomie województwa, regionu…). Wśród obecnych byli dyrektorzy gminnych szkół, rodzice, nauczyciele i oczywiście bohaterzy wydarzenia – uczniowie. Galę prowadzili pani Ewa Mateusiak oraz pan Krzysztof Karczmarz, o oprawę artystyczną zadbał GOKiS w Borkach z/s w Woli Osowińskiej – zaśpiewali Kamil Mitura, Izabela Skowron oraz Wiktoria Skowron.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło oczywiście uczniów naszej szkoły, którzy w obecności swoich rodziców, dyrekcji oraz nauczycieli odbierali stypendia z rąk Wójta naszej gminy. Wśród najlepszych uczniów znaleźli się: Wiktoria Czyżak, Bartosz Kolęda, Marta Sokół, Karol Niewęgłowski, Roksana Orłowska, Katarzyna Skowron, Aleksandra Szajna, Kacper Jeleń, Ziemowit Niewęgłowski, Alicja Kożuch, Marta Kolęda, Natalia Obroślak, Natalia Skowron, Aleksandra Przysiadka, Tomasz Cuch, Konstanty Korulczyk ze szkoły podstawowej oraz Martyna Kojtych, Kamila Żeleźnik, Weronika Paszkowska, Emilia Bandyk, Kuba Stępniewski, Maciej Skowron z klas III gimnazjum. Gratulacje i słowa uznania za ciężką pracę! 

Także sportowcy z naszej szkoły mają powody do zadowolenia, ich wysiłek nie poszedł na marne a sukcesy zostały docenione. Nagrodzeni stypendium Wójta zostali: Witold Niewęgłowski, Adrian Sikora, Damian Brodecki, Karolina Sikora, Julia Żeleźnik, Ewelina Sałata, Kacper Kulik, Łukasz Rola, Mateusz Karpiński, Magda Klaudia Kozieł, Michał Szajna, Kuba Różycki, Karol Świć, Sebastian Grzywacz, Gabriela Wawerek, Klaudia Kraska – reprezentanci szkoły podstawowej oraz Piotr Pająk z gimnazjum. Gratulacje i życzenia dalszych sportowych osiągnięć!

Małgorzata Górna

Copyright © 2009 - 2019 Marek Sikora Rights Reserved.